تو ایران کار کردن اینجوریه! یه نفر، یه سازمان کار میکنه، ده تا سازمان میان به نام میزنن

برادر من مجبوری وقتی کار اجرا دست تو نیست قپی بیای؟ حالا گیرم تو زورت بیشتره، کنفرانس خبری رو شرکت کردی و به نام زدی، یکی از اون خبرنگار خارجیا ازت بپرسه حالا برنامه تون چیه میتونی جواب بدی؟

سی هزار نفر آدم دعوت کردن، دو روز مونده به برنامه سر جزئیات کار به مشکل خوردن! والا به خدا بین شما جاسوس هم بفرستن گیج میشه بدبخت! نمیدونه تهش کار دست کیه واقعا!

حالا اشکال نداره البته! رئیس که گور میگرفتی همه عمر، دیدی که چگونه گور رئیس گرفت؟!

این دفعه رئیس بیچاره داشت مث بچه های خوب کار میکردها

+ تازه به رئیس دستور دادن آرم ما رو زیر پوستر بزرگتر کن طراح پوستر قاط زده دیگه از دستشون!

+ من بودم به جای این همه بوروکراسی و دنگ و فنگ، همه کارها رو مردمی میکردم. هیچ اتفاقی هم نمیفتاد. خود مردم همه این کارها رو بهتر هم انجام میدن. والا! یه جوری همه چیزو امنیتی میکنن انگار چه خبره!!

مورد داشتیم گیت بازرسی که دیگه واقعا یه بخش امنیتیه دادن دست بچه دبیرستانی، آب هم از آب ت نخورده. خیلی هم کارشو خوب انجام داده. دیگه اینجا تهش میخواد چه اتفاقی بیفته!؟ 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرهنگی کتابخانه های عمومی ساری Jazzy عروسی اسلامی واردات و تعمیر دستگاه های کارتخوان، پوز سیار ، ثابت و اندرویدی مجموعه دندانپزشکی آرتمان درمان کاشت مو | کاشت ابرو | کلینیک کاشت مو Wayne Kevin کيک و شيريني