اون روز که سخت حس ناتوانی داشتم پیش بدی های این آدم، روزی که مث ده ها بار دیگه از خدا پرسیدم واقعا میخوای تا کجا به بعضی آدم ها مهلت بدی؟ همه جواب این آدم ها موکوله به قیامت؟؟

اون روز فکر نمیکردم انقدر زود چنین شبی برسه که خودم بالای سرش تو آمبولانس بشینم و امشب رو تا صبح تو بیمارستان بالای سرش بیدار بمونم، در حالیکه سکته مغزی کرده، فرصت احیای مغزش گذشته و نیمی از بالاتنه ش لمس شده و قدرت تکلمش رو از دست داده .
این روز رو برای هیچ آدمی دلم نمیخواست ببینم، همین الانم دلم میخواد همه حرفهای دکترها اشتباه باشه که امکان برگشت حس هاش خیلی ضعیفه. دلم نمیخواد روزهای بعدی که دیگه توان انجام کارهای شخصیشو نداره ببینم
مث همین الان که بیقراره و ده بار نشسته و خوابیده و نمیتونه بهم بگه چشه.
منتظرم دکتر صبح بیاد و بگه جاهای زیادی از مغز درگیر نشده
حداقل حس دست و صورتش برمیگرده

اما باز یه چیزای دیگه هم یادم میاد و دچار یه حس دوگانه میشم.
نمیدونم روزهای آینده قراره چطور پیش بره و چه اتفاقاتی بیفته.

+ همینطوری پرستاری کار سختیه، چه برسه به اینکه یه کرونا هم اضافه بشه به بقیه ش.

امشب کنار دکترها و پرستارهایی گذشت که میگفتن تازه داره به بهونه کرونا سختی کارمون دیده میشه.

دکتر اومده ویزیت و میگه دارم خفه میشم تو این لباسها

پرستار آمبولانس کلی توصیه بهداشتی بهم کرد، دستای ترک خورده شو نشونم داد از شدت شستشو و ضدعفونی کردن. از بیمارهای کرونایی که خودش رسونده بود به بیمارستان گفت. از دختر شش ساله ش که نمیدونه چطور جلوشو بگیره که بوسش نکنه و بغلش نکنه وقتی داره بعد دو روز میره خونه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هانیمون دانش آموزان دبيرستان فردوسى ايلام اخبار سایت بلگ بیست Jennifer فروشگاه ها تارنمای الجمعه تولید و پخش تابلو فرش و فرش ماشینی کاشان Tanner